Grande Pizza Malešice

Jsme malá firma rodinného typu s individálním přístupem ke každému zákazníkovi i zaměstnancům. Začínali jsme jako klasický fast food s prodejem pizzy přes okénko. Velmi brzy jsme ale pochopili, že naši zákazníci žádají vyšší kvalitu a rozhodli se na to zareagovat. Proto jsme pečlivě vybrali klíčové dodavatele, vsadili na kvalitní suroviny . Nabízíme největší pizzu v Praze,  na tenkém těstě s kvalitní mozzarellou a italskými produkty. Postupně jsme rozšířili sortiment o polévky , čerstvé těstoviny a tiramisu. Velmi rychle jsme také zareagovali na poptávku po dovozu jídla až na stůl a ve všech provozech nabízíme  ROZVOZ v blízkém okolí za 29,- nebo v době špičky za 49,- až 89,-

Posunuli jsme rychlé občerstvení zase o krok kupředu a chceme se stát konkurencí kamenných pizzerií, což se nám dle ohlasů našich zákazníků povedlo. Naším cílem je vytvořit v Praze síť několika provozoven s možností posezení a ochutnávkou vynikajícího Italského stáčeného vína a dalších produktů, a kompletně pokrýt naším rozvozem celou Prahu.

Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni. Pokud ano, budeme rádi, pokud se stanete našimi věrnými fanoušky a zákazníky.

Za celý tým  GRANDE PIZZA MALEŠICE děkujeme :-)

Web a značku Grande Pizza Malešice provozuje spol. MAJA GROUP, s. r. o. zapsaná v obch. rejstříku vedenéno Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 153332, se sídlem Limuzská 8, 108 00, Praha 10.
IČO: 289 22 158,  DIČ: CZ 289 22 158

STÍŽNOSTI NA NEÚPLNÉ NEBO POKAŽENÉ OBJEDNÁVKY ŘEŠTE PROSÍM IHNED S  PROVOZOVNOU, KTERÁ OBJEDNÁVKU DĚLALA, VÝRAZNĚ TÍM URYCHLÍTE PROCES REKLAMACE. Děkujeme za pochopení :-)

J. Drahota

jednatel spol.                                                                                            

e-mail:  jarda@grandepizzamalesice.cz                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                 

 

Napište nám zprávu